Skip to main content
Foto lustro

Fotolustro na wesele i uroczystość zaślubin

Poszukując atrakcji na wesele warto wziąć pod uwagę niesztampowe rozwiązania. Ważne jest to, aby nasza impreza była wyjątkowa i na długo zapadała w pamięć gości. Ciekawym pomysłem jest fotolustro, która wzbudza wielkie zainteresowanie. Z pewnością nikt nie przejdzie obok obojętnie. Jest to urządzenie zaawansowane technologicznie, dzięki któremu można stworzyć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Może mieć ona formę zdjęć lub krótkich filmików, a wybór zależy od osobistych upodobań.

Selfie Mirror to przede wszystkim gwarancja świetnej zabawy.

Jest to nowość na rynku, a więc wiele osób będzie chciało ją wypróbować.

Lustro do zdjęć wzbudza o wiele większe zainteresowanie niż tradycyjna fotobudka.

Jakie są zalety fotoluster?

Fotolustro jest przede wszystkim proste i bezproblemowe w obsłudze. Nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności. Wszystkie wskazówki wyświetlane są na powierzchni lustra. Dotykowy panel ułatwia sterowanie. Każdy użytkownik może wybrać własne tło, a także efektowne skórki, które urozmaicą nagranie lub zdjęcie.
Kolejną zaletą fotoluster jest wysoka jakość zdjęć. Posiadają one wbudowany aparat, który zapewnia wyraziste, a także nasycone kolorami fotki. Oczywiście stosowane jest dodatkowe oświetlenie, dzięki czemu sprzęt może być użytkowany w niemal każdych warunkach. Dla niektórych osób plusem może być możliwość szybkiego przesłania stworzonych materiałów na smartfona. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby udostępnić je w mediach społecznościowych. Można również zdecydować się na wydruk zdjęć.

Ile kosztuje wynajem fotolustra?

Fotolustro na wesele to prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną zapewnić gościom wyjątkową rozrywką. Cena wynajmu uzależniona jest głównie od tego, ile godzin będzie użytkowany sprzęt. Nie musi być on udostępniany przez całą imprezę. Osoby, które chcą zaoszczędzić powinny zdecydować się na pakiet podstawowy. Dodatkowe udogodnienia zwiększają cenę, jednak stawki są wyjątkowo korzystne. Każdy może liczyć na indywidualne podejście, fachowe doradztwo, a także dogodne warunki współpracy.