Skip to main content
Foto lustro

Fotolustro - udana zabawa

Nie ulega wątpliwości, że dzieci uwielbiają zabawę. Jednak wbrew pozorom nie tak łatwo przygotować im imprezę, która będzie je w pełni angażować i dostarczy im mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Dzieci pod tym względem bywają bardzo wymagające. W związku z czym doskonałym pomysłem i sposobem na udany bal dziecięcy jest fotolustro - zwane też Magicznym Lustrem czy Selfie Mirror.

Atrakcja o wielu możliwościach.

Fotolustro na bal dziecięcy jest świetną propozycją dającą mnóstwo możliwości na udaną zabawę. Z całą pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i pamiątek w różnej postaci (np. spersonalizowanych zdjęć, krótkich filmików).

Warto zaznaczyć, że Magiczne Lustro jest w pełni bezpieczne. Swoim wyglądem i zasadą działania przypomina nieco znane i popularne fotobudki, których technologia zrobiła krok na przód. Obecnie lustrzane budki stają się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych fotobudek. Dzieję się tak dlatego, że fotolustro składa się z dotykowego i bardzo prostego w obsłudze panelu rozmieszczonego na całej powierzchni lustra obudowanego w eleganckiej i podświetlanej ramie oraz drukarki temosublimacyjnej. Posiada wbudowany wysokiej klasy aparat fotograficzny z obiektywem. Dzięki tej technologii i dużej przekątnej lustra po pierwsze każdy zmieści się w kadr (nawet przy nieco większych grupach), a po drugiem ma się możliwość niemalże dowolnej personalizacji tworzonych pamiątek oraz ich wydruków (w formie pasków, dużych zdjęć, z dedykacjami samodzielnie tworzonymi).

Fotolustro na imprezie dziecięcej - to same korzyści.

Nie ulega wątpliwości, że postać samego lustra wzbudzi wśród dzieci ciekawość, które uwielbiają stroić przed nim minki czy się przeglądać. Niemniej jednak warto podkreślić, że Selfie Mirror samo zachęca gości do wspólnej zabawy animacjami czy też głosowymi instrukcjami.

Magiczne Lustro będzie doskonałą atrakcją podczas balu dziecięcego, zwłaszcza jeśli będzie nad nią czuwał profesjonalny animator, którego doświadczenie w połączeniu z różnymi gadżetami i dziecięcą kreatywnością zaowocuje świetną zabawą i cudownymi pamiątkami.