Skip to main content
Foto lustro

Fotolustro - gwarancją udanej studniówki

Bal maturalny jest jedną z ważniejszych zabaw, którym należy się wyjątkowa oprawa. Młodzież robi krok w dorosłe życie żegnając się ze szkołą i nauczycielami. Warto więc aby studniówka stanowiła doskonałą zabawę i dostarczyła niezapomnianych wrażeń, które warto uwiecznić. Do tego celu warto wykorzystać fotolustro, które nie tylko pozwoli wykonać pamiątkowe zdjęcia, ale również będzie świetną atrakcją i zabawą samą w sobie.

Fotolustro, zwane też jako Magic Mirror czy Selfie Mirror jest udoskonaloną formą popularnej fotobudki.

otolustro - gwarancją udanej studniówki

Fotolustro, zwane też jako Magic Mirror czy Selfie Mirror jest udoskonaloną formą popularnej fotobudki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Magic Mirror zapewnia doskonałej jakości pamiątki i daje możliwości w zasadzie dowolnej ich personalizacji, dostarczając przy tym mnóstwo frajdy wszystkim uczestnikom zabawy. Z tego też powodu fotolustro na studniówkę będzie jej doskonałym urozmaiceniem, które z całą pewnością wszystkim uczestnikom balu przypadnie do gustu.

Selfie Mirro skalda się z:
- oświetlonej ledami ozdobnej ramy;
- dotykowego panela obejmującego obszar całej powierzchni lustra;
- wbudowanego wysokiej klasy, profesjonalnego aparatu z obiektywem;
- drukarki termosublimacyjnej.

Duża przekątna lustra oraz profesjonalny sprzęt pozwala robić nie tylko wysokiej kasy zdjęcia, ale również tworzyć krótkie filmiki. Dotykowy panel jest niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze dla każdego. Oczywiście fotolustro jest w pełni bezpieczne - zostało wykonane z hartowanego szkła, odpowiednio zabezpieczonego i odpornego na uderzenia.

Fotolustro - pobudza kreatywność i daje mnóstwo możliwości na uwiecznienie doskonałej zabawy

Magiczne Lustro posiada wiele opcji umożliwiających personalizację tworzonych zdjęć czy filmików. Poza tym zabawa przy fotolustrze odbywa się pod okiem profesjonalnego animatora, którego doświadczenie i pomysłowość oraz rozmaite gadżety zachęcą do tworzenia cudownych i humorystycznych pamiątek. Fotolustro umożliwia szybki wydruk zdjęć w różnych formatach dostosowanych do indywidualnych preferencji.